У Києві обрали "MRS.UKRAINE WORLD-2018"


Опубликованно 22.09.2018 19:53

У Києві обрали

Парад успіху та краси «MRS.UKRAINE WORLD-2018» являє собою інтерактивний форум для українських жінок, які встигли досягти успіхів у бізнесі, науці чи мистецтві. Жінок. які завоювали визнання і можуть поділитися своїми досягненнями. Кожна з учасниць була прекрасна, успішна і унікальна по-своєму! І те, що вони зважилися відкрити нову сторінку власного життя, безумовно, вже перемога для кожної.

Всі учасниці отримали спеціальні титули, стрічки, корони та подарунки від партнерів конкурсу.

Головною переможницею, володаркою корони, стрічки та титулу «MRS.UKRAINE WORLDGrand Prix -2018" стала киянка Ганна Горбань, яка зуміла яскравіше всіх представити себе, свій соціальний проект і довести, що успіх і краса - це справжні переваги сучасної жінки.

Титул, корону і стрічку "MRS. Ukraine World - 2018"отримала Маргарита Полякова з Кропивницького. Саме вона в січні 2019 року представить нашу країну на конкурсі "MRS. World" в Китаї.

Титул "MRS. Ukraine Planet-2018" отримала Васкул Ірина з Івано-Франківська, титул "MRS.Ukraine United - 2018" - Андрієвська Анжела зі Львова.

Світлана Репях з Вінниці здобула титул "MRS. Ukraine Charity -2018". Конкурсантка на благодійному аукціоні продала свій лот за максимальну суму, тим самим забезпечивши собі перемогу в одній з важливих номінацій конкурсу. Загальна сума зібраних коштів в рамках благодійного аукціону становила 60 000 грн. Всі зібрані кошти будуть спрямовані на будівництво спортивного майданчика для Пугачевскогопсихоневрологического інтернату.

Корону і стрічку "MRS. Ukraine Popularity 2018", за результатами глядацького інтернет-голосування на офіційних ресурсах конкурсу в Facebook і Instagram отримала харків'янка Юлія Червона.

Усі учасниці були чарівні і по-своєму унікальні. Красу кожної гармонійно підкреслили розкішні національні костюми від дизайнера Оксани Полонець, вечірні вбрання від бренду Royal Fashion Group і вишукані сукні від бренду Satin.

Оцінювали учасниць: президент конкурсу Наталія Ковальова, засновниця "Boyko Beauty School" Тетяна Бойко, директор київської студії "Todes" Андріс Капіньш, заступник головного редактора журналу Viva Тетяна Витязь, генеральний директор телеканалу Music Box Людмила Горбатюк, володарка титулу "MRS. Ukraine World-2017" Ліна Ільницька, співак KISHE і телеведуча Ірина Ратушна.

Зірковими гостями Grand Ceremony стали Влад Ситник, група «Клей Похмурого» і Алекс Захарчук.

Ведучий вечора - Роман Міхно.

Організатор конкурсу, компанія Diva Fashion Group, дякує усім партнерам і гостям за підтримку та участь у проекті "Парад успіху та краси «MRS.UKRAINE WORLD-2018».

Нагадаємо таке, як пройшла церемонія нагородження Stella International Beauty Awards.


banner14

Категория: Общество