Тому Харді — 41: найяскравіші ролі британського актора


Опубликованно 22.09.2018 20:57

Тому Харді — 41: найяскравіші ролі британського актора

Харизматичний британський актор Том Харді знає толк в хорошому кіно, а його ролі завжди дуже яскраві та запам'ятовуються. Сьогодні, 15 вересня, в 41 день народження Харді ми вирішили перерахувати його кращі, на наш погляд, образи.

Лок У фільмі Лок Харді зіграв трудоголіка Івана Лока, який точно знає, як домогтися успіху в житті. Все йшло своєю чергою, але за день до підвищення Івана пролунав телефонний дзвінок, який перевернув життя хлопця з ніг на голову. Тепер, щоб вижити, йому доведеться виграти сутичку з часом. За цю роль Том Харді був номінований на премію британського незалежного кіно як кращий актор.

ОбщакЦей фільм вважається одним з кращих фільмів Тома Харді. Тут він постав у ролі неконфліктного і тихого Боба, що працює в барі, куди приходять всі брудні і нелегальні гроші Брукліна.

БронсонЗа роль Чарльза Бронсона Том Харді отримав нагороду британського незалежного кіно в номінації «Кращий актор». Актор набрав 19 кілограм м'язової маси для більш реального входження в образ самого знаменитого і жорстокого укладеного Великобританії.

ЛегендаЦей фільм також приніс Харді нагороду «Кращий актор». Британець зіграв двох братів-близнюків Реджі і Ронні Крэй, які стали культовими фігурами злочинного світу Великобританії 1960-х і очолювали найвпливовішу бандитське угрупування Іст-Енду.

ТабуДраматичний серіал, створений самим Томом Харді, а також його акторська майстерність, отримали масу позитивних відгуків критиків. Дія серіалу відбувається в 1814 році. Харді виконав головну роль – Джеймса Кезайя Делейни, який після 10 років Африці повертається в Лондон і вирішує побудувати власну торговельну імперію.

Гострі дашкиОбраз Алфі Соломонса в кримінально-драматичному серіалі «Гострі дашки» розкрила талант Харді з нової сторони. Алфі Соломонс – лідер єврейської злочинного угруповання, який укладає хитке співпраця з Томасом Шелбі (Кілліан Мерфі). Герой Харді заснований на реальному історичному персонажу, який існував насправді і в свій час контролював більшу частину північного Лондона.

Раніше ми розповідали, що Олександр Положинський зіграє свої хіти в джазовому аранжуванні.


banner14

Категория: Общество