Stella International Beauty Awards: як пройшла церемонія нагородження


Опубликованно 23.09.2018 05:56

Stella International Beauty Awards: як пройшла церемонія нагородження

Створення премії Stella International Beauty Awards було ініційовано в 2016 році компанією Vedmedia (Болгарія) за участю Beauty Experts Media Holding. На церемонії були оголошені переможці в категорії Medicine Experts. Слоганом церемонії 2018 року стало латинське Primus Inter Pares часів Цезаря та Октавіана Августа – Перший серед рівних.

14 професійних асоціацій висунули 228 номінантів, за яких віддано 5799 голосів. До складу експертного журі входять авторитетні фахівці в сфері пластичної та естетичної медицини, косметології, стоматології, представники професійних Спілок, Асоціацій та громадських організацій, бізнес-консультанти, а також лауреати премій попередніх років. Члени журі ретельно визначають переможців у відповідності з вимогами в кожній номінації. В обробці результатів також задіяні незалежні аудитори від аудиторської компанії «Бентамс Аудит», які виключають можливість маніпулювання голосами.

Святкова й урочиста атмосфера церемонії відчувалася ще на підході до концерт-холу – червона доріжка, величезний brand-wall, фото на пам'ять, всюди снують фотографи зі спалахами і вибудовують гостей для самих вдалих кадрів. Атмосферу свята вдало доповнювали загадково-веселі міми і великий шоколадний фонтан. В цей урочистий вечір найяскравіші представники б'юті-індустрії заслужено отримали нагороди за професійні досягнення та неоціненний внесок у розвиток сфери краси, естетики і здоров'я. Захід відвідало понад 300 гостей – провідні фахівці у сфері бьюті, глави професійних Асоціацій та Спілок власники клінік, освітніх центрів, відомі артисти, телеведучі. Почесних гостей зі сцени вітали ведучі вечора – популярний телеведучий, актор і шоумен Григорій Решетник і прекрасна телеведуча і актриса Марися Горобець.

Переможці отримали почесні дипломи, ексклюзивну статуетку Stella International Beauty Awards, а також подарунки від спонсорів та партнерів. По закінченні церемонії на сцену запросили всіх лауреатів і переможців, де вони разом сфотографувалися на пам'ять.

Організатори церемонії приготували гостям шоу безліч сюрпризів. Урочисту церемонію вручення блискуче відкрив жіночий електронний струнний квартет Asturia. Велика музична програма відбулася за участю: Влада Ситника, COLORS ballet, Марти Адамчук, Данила Клягіна, Shain Lee.

Серед гостей церемонії були помічені: Олексій Суханов, Едгар Камінський, Іраклі Макацарія Сергій Комаровський, Остап Ступка, Дмитро Слоссер, Олег Пінчук, Людмила Русаліна і багато інших.

Партнери, які надали неоціненну підтримку в організації та супроводі премії: Filorga, Dr. Slosser, Універсальна клініка “Оберіг“, Dr. Spiller, DEKA, Мінеральна вода Крайна, Totis.

Нагадаємо також, що в Києві відбулася «MRS.Charity party». Фотозвіт події можна побачити тут.


banner14

Категория: Общество