Елон Маск вибачається за дзвінок в тайській печері спасителя 'педо'


Опубликованно 24.09.2018 00:05

Елон Маск вибачається за дзвінок в тайській печері спасителя 'педо'

Технологічний підприємець Елон Маск вибачився перед британцем, який допоміг врятувати групу хлопчиків і їх футбольний тренер з печери в Таїланді минулого тижня, після назвавши його "педо" в Twitter.

Вернон Ансворт сказав, що він розглядає судові справи і був "здивований і дуже злий" з-за образи.

Маск на цьому тижні видалив образливий твіт, який був зроблений після Ансворт під сумнів корисність міні-субмарини мускус запропонувала допомогу рятувальників. Він також виключив наступний коментар, в якому він сказав: "Сперечаємося, я підписав долара це правда".

У середу, мускус вибачення Ансворт у відповідь один з користувачів Twitter. Він сказав: "Мої слова були сказані в гніві після того, як містер Ансворт сказав кілька брехні і запропонував мені вступити в статевий акт з міні-підводний човен, яка була побудована в якості акту доброти і згідно специфікації від дайв-лідера команди."

Він додав: “Тим не менш, його дії щодо мене не виправдовує мої дії проти нього, і за що прошу вибачення у Містера Ансворта і компанії, яку я представляю в якості лідера. Це моя вина і тільки моя". Елон Маск (@elonmusk) Тим не менш, його дії щодо мене не виправдовує мої дії проти нього, і за це прошу вибачення містер Ансворт і компанії, яку я представляю в якості лідера. Вина моя і тільки моя. 18 липня 2018 року

Ансворт сказав Рейтер, що він був в курсі вибачення мускусу, але відмовився коментувати інформацію про можливе врегулювання або судового позову. Відтворення Відео 0:36 Елон Маск кадри пости 'міні-суб' з метою порятунку тайської печері

Ансворт раніше повідомив журналістам на місці печери, де зачистка йде повним ходом, зазначає, що мускус в ньому були нападом на всю рятувальну команду. "Я вірю, що він назвав мене педофілом", - сказав він. "Я думаю, що люди розуміють, якийсь хлопець [мускус] є".

Запитав, чи він Буде розглянути питання про прийняття юридичних заходів проти мускус, він сказав журналістам: "Так, вона не закінчена."


banner14

Категория: Наука