Твіттер постійно баніт теорії змови Алекс Джонс


Опубликованно 24.09.2018 00:05

Твіттер постійно баніт теорії змови Алекс Джонс

Один місяць після того, як вона відзначилася від інших технологій, відмовившись бар теоретик правих змови Алекс Джонс від своєї платформи, Twitter впав у лінії у четвер, назавжди заборонивши рахунках, як Джонс і його з Infowars сайт. Підпишіться на отримання найкращих оповідань нам щоранку

"Ми прийняли це дія, засноване на нові звіти з твітів і відео вчора опубліковано, що порушує наші політики образлива поведінка, на додаток до минулим порушень рахунків", - сказано в Твіттері. "Ми будемо продовжувати оцінювати повідомлення, які ми отримали щодо інших облікових записів, потенційно пов'язаних з @realalexjones або @Infowars і буду вживати заходів, якщо повідомили контент, який порушує наші правила або якщо інші облікові записи використовуються в спробі обійти їх заборона".

Компанії зазвичай не коментуємо індивідуальні рахунки, але сказав, що "хотів бути відкритим про цієї акції враховуючи широкий інтерес до цієї справи". У два рахунки було близько 1,3 мільйона послідовників разом узятих. Не дай Facebook і кредитних YouTube Для скорочення аудиторії Алекс Джонс | Джулія Керрі Вонг Детальніше

Рішення приходить лише через 24 години після того, як Джонс і головний виконавчий Твіттера, Джек Дорсі, провів день на Капітолійському пагорбі, де Дорсі свідчив перед комітетами Палати представників і Сенату і Джонс бродив коридорами, що чіплялися до політиків і журналістів.

На 44-річного Джонса, мабуть, найвідоміший за поширення теорії змови, що спричинило за роки принижень для батьків постраждалих в початковій школі Сенді Хук зйомки. Його ефір та на веб-сайті суміш з помилкової інформації, розпалювання ненависті, теорій змови і загальні просторікування.

Facebook, Youtube і Twitter, Spotify і Яблуко подкасти все дозволено Джонс, щоб використовувати їх платформи, щоб побудувати його до цього літа, коли репортер з CNN, Олівер Дарсі, публічно попросив Facebook, щоб пояснити, як він міг претендувати на боротьбу ненависті і дезінформації продовжуючи посилювати Джонс. Відтворення Відео 2:09 'Не чіпай мене': Марко Рубіо і Алекс Джонс зіткнення – відео

Facebook, беручи участь лише на початку серпня, коли рішення Apple, щоб видалити із Infowars з додатку "подкасти" викликало бурю заборон від соціальних медіа-платформ. Twitter був єдиним-високо-профільний контрольні.

"Ми збираємося залучити Джонса до єдиного стандарту ми проводимо для кожного облікового запису, не рахуючи разових акцій, щоб змусити нас почувати себе добре в короткостроковій перспективі, і додавання палива до нових теорій змови," Дорсі написав у свій час.

15 серпня, рахунки Джонс був тимчасово припинений за образливих твітів.

Твіттер не пояснив, яким саме Джонс порушив правила на цей раз, але під час своєї поїздки в Капітолій, Джонс вплутався в бійку з сенатор від Флориди Марко Рубіо і використовується в Twitter відео програми Periscope транслювати себе кричати на Дарсі близько 10 хвилин.

Аналіз Нью-Йорк Таймс на цьому тижні виявили, що аудиторія Джонса значно знизилася в результаті його баніт з Facebook і YouTube. Ці цифри дозволяють припустити, що разом два соціальних медіа-платформ були відповідальні за подвоєння аудиторії Джонса.


banner14

Категория: Наука