Тому Фелтону - 30 років: цікаві факти з життя актора


Опубликованно 24.09.2018 02:43

Тому Фелтону - 30 років: цікаві факти з життя актора

Виконавцю ролі Драко Мелфоя в екранізації "Гаррі Поттера" - акторові Тому Фелтону 22 вересня виповнюється 30 років. З цієї нагоди Ivona зібрала цікаві факти про британському красавчику, які ви могли не знати.

Том Фелтон народився в Лондоні і став четвертою дитиною в сім'ї. З дитинства хлопчик виявляв любов до мистецтва: спробував свої сили в музиці, співав у хорі, в тому числі церковному. У Тома є альбом авторських пісень під назвою "Time well spent", який вийшов в 2008 році.

В кінематограф Тома призвела близька подруга його батьків, яка помітила талант маленького хлопчика. До "Гаррі Поттера" Тому був другорядним персонажем у комедії "Злодюжки".

Тому не великий любитель мегаполісів, на даний момент він проживає в маленькому містечку Доркінг в графстві Суррей (Великобританія).

Я насправді сільський хлопець. Живу в глушині, і мені це подобається. Для мене дуже здорово – приїхати ввечері додому і насолодитися тишею сільській місцевості, - ділиться актор.

Тому захоплюється футболом, ковзанярським спортом, баскетболом, гольфом, крикетом, плаванням і тенісом. Хлопець активний фанат лондонського футбольного клубу Арсенал.

Справжній колір волосся актора – каштановий. Для ролі Драко Мелфоя на голову Тома виливали по кілька літрів пергідролю, гелю і лаку, щоб отримати платиновий відтінок волосся, схожий з книжковим персонажем.

Коли актор прийшов на проби першого фільму про "Гаррі Поттер", то чесно зізнався продюсерам, що не прочитав жодної книжки про маленького чарівника. Незважаючи на це, його все одно взяли на роль Драко.

Нагадаємо, що в Києві пройде щорічна премія "Музична платформа".


banner14

Категория: Общество