Пердеж єдинорога рядки: художник досягає врегулювання з Элоном Маском


Опубликованно 25.09.2018 00:32

Пердеж єдинорога рядки: художник досягає врегулювання з Элоном Маском

Художник Колорадо, говорить, що він досяг угоди з Элоном Маском після складної використовувати Тесла магната з пердеж єдинорога мотив, який він намалював, як іронічна данину електромобілів.

Мускус використовується зображення з мультфільму на Twitter, без вказівки авторства, щоб просунути його спектр Тесла електричний автомобіль, і ігнорувати спроби Тома Едвардса, щоб прийти до ліцензійної угоди, розповідаючи дочки художника це буде "фігово" в суе.

Безцеремонний відповідь мільярдера на претензії художника породила безліч заголовків, віщуючи його останнє протиріччя соціальних медіа, в яких він назвав британця, які брали участь у порятунку дітей, які опинилися в тайській печері "педо".

Едвардс заявив у своєму блозі в п'ятницю ввечері, що він досяг угоди з Tesla", що кожен відчуває себе добре", але не повідомив ніяких подробиць.

"Зрозуміло, що були деякі непорозуміння, які призвели до цієї ескалації, але я просто радий, що все прояснилося", - написав він. "Я завжди був прихильником Тесли, і я з нетерпінням чекаю повернення, щоб робити горщики і продавати їх в своєму інтернет-магазині."

Художник Едвардс. Фотографія: надано Едвардс

Едвардс, 61, Поттер, вперше представив свій дизайн – наївний зображенням єдинорога пердеж електрики в електромобіль – на кухоль у 2010 році. "Електричні машини підходять для навколишнього середовища, тому що електрика йде від магії", - йдеться в Кривий коментар на використанні викопного палива.

Продажу в кухоль підсипали в лютому 2017 року, коли Маск у своєму твіттері фотографію одного, охарактеризувавши його як "можливо, моя улюблена гуртка завжди". В наступному місяці, однак, він написав ще більш грубо намальовані копія зображення для просування нових Тесли "альбом для малювання" функцію. Згодом він з'явився у вигляді значка на операційній системі автомобілів, а також в різдвяні канікули повідомлення для своїх клієнтів.

Адвокат Едвардса послав ввічливе лист Тесла в травні шукає обговорення та спільного рішення з приводу триваючого використання компанією пердеж єдинорога мотив, але не отримав жодної відповіді.

Після того, як дочка Едвардса підняв його на Twitter, Маск відповів: “він може подати в суд за гроші, якщо він хоче, але ось така фігня. Якщо що, це увагу збільшилася кухоль продажів".

Мускус, хто вже видалив всі свої твіти, пов'язані з розглядом спору, набирає репутацію імпульсивної поведінки в соціальних мережах. Він був змушений вибачитися за цей тиждень Вернон Ансуорта, британець, який допоміг врятувати групу хлопчиків і їх футбольний тренер із затопленої печери в Таїланді після назвавши його "педо" в Twitter.

Він видалив образливий твіт, який був зроблений після Ансворт поставили під сумнів доцільність використання міні-підводний човен мускус запропонувала допомогу рятувальників. Він також виключив наступний коментар, в якому він сказав: "Сперечаємося, я підписав долара це правда".


banner14

Категория: Наука