Хакер засуджений до тюремного ув'язнення за роль у Дженіфер крадіжка оголених фото Лоуренс


Опубликованно 28.09.2018 00:04

Хакер засуджений до тюремного ув'язнення за роль у Дженіфер крадіжка оголених фото Лоуренс

Хакер був засуджений до восьми місяців тюремного ув'язнення у середу за схему, яка піддається інтимні фото актора Дженніфер Лоренс та інших знаменитостей.

Джордж Гвоздика, 26, звинуватили в незаконному злом приватних акаунтів iCloud Яблуко 240 осіб, у тому числі і голлівудських зірок, а також звичайних користувачів мережі Інтернет, що дозволяє їх оголені фото та приватна інформація буде поширюватися по мережі.

Він був одним з чотирьох осіб пред'явлено звинувачення в зломі скандалу 2014 року, в якому приватні фото Лоуренс, Кейт Аптон, Кірстен Данст і інші були опубліковані в інтернеті.

Сказав Лоуренс на момент вторгнення була еквівалентна злочин на сексуальному ґрунті, і закликав до більш жорстким законам. Дженіфер Лоуренс голі фото відповідь буде в кінці присоромив "Старлет "' | Джессіка Валенті Детальніше

Федеральний суддя окружного суду США в Бриджпорте, штат Коннектикут, замовити Гвоздика, щоб служити тюремного терміну за три роки контрольованого випуску.

Він визнав себе винним у квітні, визнавши, що він послав електронні листи жертвам, які видавали себе за співробітників інтернет-безпеки компанії Apple з метою отримання їх Логінів і паролів.

Прокурори стверджували на строк від 10 до 16 місяців в'язниці, у відповідності з федеральними керівними принципами. Гвоздика просив про поблажливість, з проханням не більше ніж п'яти місяців у в'язниці і ще п'ять місяців домашнього арешту.

Обвинувачення написав у вироку пам'ятка для суду: “злочин пана гвоздика була серйозною. Він незаконно зламав онлайн-рахунків своїх жертв, вторгся в їх приватне життя, і вкрали їх особисті дані, включаючи приватні та інтимні фото. Він не займався ці дії тільки один раз. Він займається цим провести 240 разів протягом 18 місяців.

“Не тільки р-Гвоздика зберегти для себе фотографії, які він вкрав, він передав їх іншим особам. Можливо, він також продавав їх, щоб заробити 'додатковий дохід'".

Він додав: "у вчиненні цього правопорушення, Містер Гвоздика діяв повне і абсолютне нехтування вплив на життя своїх жертв".

Але сказав, Гвоздика він "вже понесли серйозні наслідки і зав'язав з гулянки злому, який почався, коли він був у коледжі.

"Зараз він стоїть перед судом, подорослішавши, бере на себе відповідальність за свої дії і те, що не в ладах з законом, так як" адвокат Річард Лінч писав. "Немає ніяких підстав припускати, що він коли-небудь брати участь у цьому або будь-якому іншому злочинного поведінки в майбутньому".

Три інших хакерів вже засуджений, до термінів від дев'яти місяців і 18 місяців у в'язниці.


banner14

Категория: Наука