Віденський бал у Львові: чим він здивує гостей


Опубликованно 30.09.2018 17:15

Віденський бал у Львові: чим він здивує гостей

12 жовтня у Львові за підтримки радіостанції «Наше Радіо» відбудеться класичний Віденський бал у кращих європейських традиціях, і в той же час цей мистецький проект розставить акценти на українських культурно-історичних особливостей.

Як зазначила організатор віденських балів в Україні, генеральний директор групи компаній Brandberg Марина Ігнатуша, поєднання української та європейської класики досить символічно виражає національну самоідентифікацію в художньому просторі, тому бал у Львові стане унікальною культурною подією:

Львівський осінній бал представить класичну музичну і танцювальну програму, витриману в суворих канонах, притаманних усім віденським балам у світі. Ми додамо національні інтонації: українських етнічних мотивів буде досить багато в стилістиці бала, що логічно, адже саме в цьому році відзначається сторіччя Західно-Української народної республіки зі столицею у Львові і двадцятиріччя визнання центру Львова надбанням світової культурної спадщини ЮНЕСКО.

Туристичний комплекс Edem Resort Medical & SPA вже готується до балу: ексклюзивне вогняне шоу на підступах до бальної зали вразить містичними спецефектами, а теракотовий інтер'єр самого залу тільки посилить ілюзію вогненної експресії. Організатори обіцяють безліч сюрпризів, несподіваних інсталяцій, неймовірних зустрічей і вишуканого спілкування.

Музичну програму представить симфонічний оркестр «Київ-Класик» під керівництвом неперевершеного маестро, артиста ЮНЕСКО в ім'я миру " Германа Макаренка.

У цих аристократичних традиціях старої Європи бал відкриють 16 дебютантів - вони вийдуть на паркет під звуки полонезу і вальсу, готують дебютантів до балу відомі хореографи Андрій Дикий та Олена Балджи. До речі, табір дебютантів заздалегідь розташується саме в комплексі Edem, а відповідати за нього доручено принцесі Віденського балу-2018 в Києві, відомої телеведучої Іванні Онофрійчук.

Готується до балу і Академія сучасної освіти, А +, зокрема, танцювальна студія закладу представить дві постановки - танго і фокстрот.

А витончені бездоганні образи, створені за допомогою визнаного міжнародного бренду La Biosth?tique, дозволять кожному учаснику бала відчути себе суперзіркою, яка сповідує культ абсолютної краси.

На балу буде представлена експозиція унікальних 3D-картин відомої студії Тетяни Нікітіної (Nikitina MAGIC SHOCK) - це роботи, виконані у притаманному студії мінімалістичному стилі з використанням різних технік та матеріалів, кожна з них відтворює незвичайні історії життя і любові і покликана стати воістину королівським подарунком.

Романтична бальна ніч в «Едемі» з його неповторними куточками відпочинку - в парку, на озерах, запам'ятається хвилюючими моментами. Вже на наступний день, 13 жовтня, гості зможуть насолодитися всіма перевагами комплексу: передбачений турнір з гольфу і багато інших подій, на всі смаки та уподобання.

Віденські бали є благодійними заходами: у Львові збиратимуть кошти на обладнання для дитячої лікарні ОХМАТДИТ, а лоти на благодійну лотерею нададуть відомі українські художники.

Віденський бал протягом кількох століть є неабиякою подією європейського життя. Він відбувається у багатьох світових столицях: Празі, Нью-Йорку, Римі, Токіо та ін Сценарій балу не змінювався майже сто років. Його завжди відкривають дебютанти. Від гостей суворо вимагають дотримуватися дрес-код - довге вечірнє плаття для жінок і чорному фраку з білим метеликом для чоловіків. Дебютанткою Віденського балу може стати дівчина з будь-якої точки світу, але лише одного разу. Претенденти проходять конкурс, де оцінюють їх володіння іноземними мовами, знання історії, літератури та культури. Вони повинні продемонструвати конкурсного Комітету, який вибирає дебютантів, володіння мистецтвом вальсу. Дівчата, які відкривають бал, одягнені в білі сукні і обов'язково в коронах - модель корони змінюється щороку. Віденські бали відвідують королівські особи, світова еліта, під час заходів завжди збирають благодійні кошти на найбільші світові виклики.

Нагадаємо також, що Іванна Онуфрійчук підготує дебютантів Балу у Львові.


banner14

Категория: Общество