Nissan Leaf Nismo став серійним


Опубликованно 02.10.2018 00:22

Nissan Leaf Nismo став серійним

Спортивне підрозділ Nissan представив «заряджену» версію хетчбека Leaf другого покоління — Nissan Leaf Nismo. Продажі електрокара в Японії стартують 31 липня. На місцевому ринку новинка буде коштувати 35 800 доларів США.

Серійний Nissan Leaf Nismo побудований за мотивами концепту, який компанія представила восени минулого року в Токіо. Від базової версії хетчбек від Nismo відрізняється спортивним екстер'єром з більш агресивними бамперами і заднім дифузором, аеродинамічна переробка яких дозволила збільшити притискну силу, зберігши надзвичайно низький коефіцієнт лобового опору Leaf - 0.28.

Електрокар оснастили спеціально налаштованої підвіскою, оригінальними 18-дюймовими колісними дисками, взутими в спортивні шини Continental ContiSportContact 5, встановили нові амортизатори і перекалибровали систему стабілізації і підсилювач рульового колеса. Забезпечити водієві «спортивні» відчуття від водіння повинна більш гостра налаштування педалі акселератора.

У салоні обмежилися установкою нового рульового колеса і червоного декору з оздобленням «під карбон». Силова установка «зарядженого» хетчбека залишилася колишньою: 150-сильний електромотор і тягова батарея ємністю 40 кВт?год.

Nissan Leaf другого покоління компанія представила в вересні 2017 року в Токіо. При зміні поколінь електрокар укомплектували електромотором потужністю 150 л. с. (320 Нм) і літій-іонним акумуляторним блоком ємністю 40 кВт?год Запас ходу нового Leaf в європейському випробувальному циклі NEDC становить 378 км. Ривок з місця до 100 км/год займає 7.9 с.


banner14

Категория: Авто