Renault вивела на тести Captur нового покоління


Опубликованно 04.10.2018 00:27

Renault вивела на тести Captur нового покоління

У мережі з'явилися нові шпигунські фото кросовера Renault Captur нового покоління. На ринку конкурент Nissan Juke і Peugeot 2008 з'явиться в середині 2019 року.

Судячи з фото, екстер'єр моделі не пережив якихось кардинальних змін. Передня частина кросовера залишилася колишньою, за винятком більш високої лінії капота, як у «старшого брата» Renault Kadjar. Дещо змінилася лінія даху, і стало вже заднє скло.

Передбачається, що, як і у випадку з новим Clio, основні зміни відбудуться в салоні. Як і всі нові моделі марки Renault Captur другого покоління отримає нову мультимедійну систему з підтримкою Alliance Cloud Connected і системи автономного управління другого рівня.

Як і Clio, кросовер побудований на модифікованій версії платформи CMF-B, який також отримав новий Nissan Micra. Використання нової «візки» дозволить збільшити габарити моделі і зробити салон просторіше, але наскільки, поки не відомо.

Моторну гамму моделі складуть нові 1.0 - 1.5-літрові бензинові турбомотори, розроблені спільно з Mercedes-Benz і вже використовуються в A-Class, а також модернізований 1.5-літровий дизельний двигун dCi. Для дизельного агрегату буде доступна система «м'якого гібрида».

Гібридна версія з'явиться в 2020 році, а до 2022 року планують випустити повністю електричну модифікацію.


banner14

Категория: Авто