Аніта Луценко та Дмитро Черкасов побували на кинобранче Поліни Логунової: фотозвіт


Опубликованно 06.10.2018 18:50

Аніта Луценко та Дмитро Черкасов побували на кинобранче Поліни Логунової: фотозвіт

Разом з Поліною Логунової говорили про пошук гармонії в молодій сім'ї про ментальному розвитку дітей, питаннях здоров'я, правильного харчування та багато іншого.

Спеціальний гість – Аніта Луценко («Танці з зірками», «Зважені та щасливі»), розповіла про своєму ідеальному балансі в роботі та вихованні дочки, як не застосовувати радикальні методи у вихованні і який вид спорту вибрати для своєї дитини. «Холостяк-7» Дмитро Черкасов, – перший чоловік-спікер на Кинобранче, представив свою чоловічу думку про побудову стосунків в молодій сім'ї. Директор з маркетингових комунікацій 1+1 медіа, партнер видавничого дому #Книголав Світлана Павелецька розповідала про те, як книги стають не тільки тренажером для мозку, який дозволяє розвивати фантазію, але і містком для проведення безцінного часу разом з дітьми в епоху гаджетів.

Маркетинг директор мережі кінотеатрів «Оскар» Олександра Новікова розповіла:

Кожен наш Кинобранч в Оскарі ми підбираємо все більше і більше цікавих спікерів, щоб давати реально важливу і потрібну інформацію, поради, кейси, надихати молодих мам бути сильними та успішними, бути кращою версією себе в гармонії зі своїми дітьми.

Нагадаємо також, що на одному з попередніх Кинобранчей Поліна Логунова та Альона Мусієнко поділилися своєю думкою з приводу виховання дітей.


banner14

Категория: Общество