Київрада підтримала ініціативу Кличко: до 2020 року в столиці облаштують 125 тисяч паркомісць


Опубликованно 11.10.2018 14:46

Київрада підтримала ініціативу Кличко: до 2020 року в столиці облаштують 125 тисяч паркомісць

left" data-url="https://kiev.unian.net/10277772-kievsovet-podderzhal-iniciativu-klichko-k-2020-godu-v-stolice-obustroyat-125-tysyach-parkomest.html">У Києві до 2020 року планують облаштувати 125 тисяч паркомісцьКиїврада підтримала ініціативу Кличко: до 2020 року в столиці облаштують 125 тисяч паркомісць / kyivcity.gov.ua

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати в першому читанні підтримали внесення змін до концепції розвитку паркувального простору в місті Києві.

Кількість автомобілів у столиці постійно зростає. В таких умовах особливо гостро стоїть питання вільного пересування по місту і створення достатньої кількості місць для паркування транспортних засобів. На поліпшення ситуації якраз і направлена відповідна Концепція. Документ передбачає збільшення кількості паркомісць для денного та нічного паркування.

«Запропонована Концепція передбачає підвищення рівня якості надання послуг з паркування. Також ми плануємо впроваджувати інноваційні технології при оплаті послуг за паркування. Зараз прописано послідовне збільшення паркомісць на майданчиках для денного та нічного паркування. Ми розраховуємо, що їх кількість зросте з 25 тисяч до 125 тисяч. Тобто ми плануємо до кінця 2020 року щорічно обладнати 20 тисяч паркувальних місць», - розповів директор Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київради (КМДА) Сергій Симонов.

Згідно Концепції, перехоплюючі паркінги можуть з'явитися на Вишгородському, Чернігівському, Бориспільському, Дніпропетровському, Одеському, Житомирському та Ірпінському напрямках. В цілому розглядається можливість облаштування 23-х таких майданчиків. Також заплановано поступове облаштування місць для підзарядки електромобілів на паркувальних майданчиків. Зокрема планується щорічно до 2020 року 5% паркомісць облаштовувати такими системами.

Зазначену Концепцію повинні доопрацювати в питаннях підвищення рівня дотримання правил паркування та оплати послуг.


banner14

Категория: Бизнес