Кличко нагородив кращих педагогів столиці (фото)


Опубликованно 11.10.2018 14:46

Кличко нагородив кращих педагогів столиці (фото)

left" data-url="https://kiev.unian.net/10282707-klichko-nagradil-luchshih-pedagogov-stolicy-foto.html">Мер Києва Віталій Кличко напередодні дня вчителя відзначив кращих педагогів столиці.Міський голова зазначив, що більшу частину бюджету Києва виділили на сферу освіти kiev.klichko.org

«Хотів би подякувати кожному з вас. За ваші знання, ваші сили, енергію і час, які ви даруєте дітям, - зазначив мер Києва. - А наше завдання - зробити все, щоб кожен з вас мав гідні умови для роботи і для життя», - сказав Кличко.

Читайте такожКличко: Ми змусимо забудовника повернути басейн «Чайка» киянам

Міський голова зазначив, що більшу частину бюджету Києва - 13 млрд грн - у цьому році виділили на сферу освіти. "Це більше, ніж на інші галузі, тому що ми розуміємо, що інвестиції у наших дітей - це інвестиції в майбутнє нашої країни", - підкреслив Кличко.

Також він нагадав, що за останні кілька років у столиці побудовано або повністю реконструювали 7 шкіл та 19 дитячих садків. Черга в дошкільні заклади освіти вдалося скоротити з 15 тис. дітей до 3 тис.

Мер також відзначив проблему, яку сьогодні намагаються вирішити столичні влади - брак коштів державної освітньої субвенції.

“Субвенцію держава заборгувала нам, ситуація складна. Але ми, як міська адміністрація, робимо все, щоб і надалі фінансово підтримувати викладачів, наших педагогів", - сказав Віталій Кличко.

Під час святкового заходу в КМДА нагородили переможців і лауреатів ІІ міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018». Київською міською владою запроваджено виплату грошових премій переможцям та лауреатам у кожній номінації конкурсу: за перше місце педагоги отримають 14 892 грн (4 мінімальні зарплати) і по три і дві мінімальні зарплати виділять лауреатам, які зайняли друге та третє місця - за 11 169 грн і 7 446 грн відповідно.

У свою чергу, Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України подарувала меру столиці пам'ятну монету «Серце віддаю дітям», випущену до 100-річчя Василя Сухомлинського.


banner14

Категория: Бизнес