Біля Ради відбулися сутички між правоохоронцями та активістами


Опубликованно 12.10.2018 00:22

Біля Ради відбулися сутички між правоохоронцями та активістами

left" data-url="https://www.unian.net/incidents/10267950-vozle-rady-proizoshli-stychki-mezhdu-pravoohranitelyami-i-aktivistami.html">Активісти почали кидати петарди постраждав як мінімум один поліцейський.© УНІАН © УНІАН © УНІАН © УНІАН © УНІАН © УНІАН

На площі Конституції біля Верховної Ради відбулися сутички між правоохоронцями і учасниками акції на захист прав іноземних добровольців.

Як передає кореспондент УНІАН, зіткнення почалися після того, як деякі учасники акції в одязі з символікою партії "Національний корпус" намагалися прорватися через кордон поліції.

Правоохоронці не пускали активістів. Це обурило інших учасників, які стояли поруч, і в результаті почалася бійка, під час якої мітингувальники кидали петарди.

Читайте такожУ Харківській області 22 учасникам силового захоплення елеватора повідомили про підозру

В результаті зіткнення постраждав як мінімум один правоохоронець - кореспондент УНІАН став свідком того, як поліцейському перебинтовывают травмовану ногу.

Зіткнення тривало не більше хвилини, а зараз ситуація на акції вже спокійна.

Підступи до будівлі Верховної Ради посилено охороняються.

Як повідомляв УНІАН, вранці біля Верховної Ради України близько 500 активістів партії "Національний корпус", громадської організації "Національні дружини", ВО "Свобода" і "Карпатської Січі" вимагають прийняти закон про захист прав іноземних добровольців.


banner14

Категория: Бизнес