Телеведуча Іванна Онуфрійчук: "Віденський бал - це не тільки престижно, але й модно в Україні"


Опубликованно 17.10.2018 05:56

Телеведуча Іванна Онуфрійчук:

Напередодні Віденського балу у Львові, який відбудеться сьогодні о 19:30 в Edem Resort Medical & Spa, пройшла відкрита репетиція дебютантів.

Активну підготовку до балу проводить телеведуча Іванна Онуфрійчук.

Вже сьогодні Іванна на чолі 16-ти дебютантів, як принцеса Віденського балу в Києві, відкриє віденський бал у Львові. В аристократичних традиціях вони вийдуть на паркет під звуки полонезу, вальсу і краковяка. Серед дебютантів балу відомі телеведучі, актори, співаки, хореографи, студенти і навіть мандрівник з Австрії!

Іванна Онуфрійчук розповіла:

Вже кілька днів ми перебуваємо в одному з найбільш розкішних готельних комплексів поблизу Львова Edem Resort Medical & Spa. Репетиції проводяться з ранку до пізнього вечора, але всі 16 дебютантів зовсім не вередують, а навпаки сповнені енергії, щоб показатися у всій красі на Віденському балу.

Іванна, як може підтримує учасників, щоб їх вихід вдався і запам'ятався їм на все життя.

Принцеса Віденського балу в Києві додала:

Дуже хвилююся за дебютантів, як за рідних! Згадую, як сама ще в квітні була дебютанткою і так само вперше виходила перед шанованою публікою, щоб продемонструвати всю свою майстерність. Дуже добре розумію, як учасники переживають, намагаюся всіляко підтримувати їх.

Впевнена, що вони продемонструють свою майстерність. Я щаслива, що живу в час, коли Віденський бал - це не тільки престижно, але й модно в Україні.

Нагадаємо також, що українська провідна знялася оголеною для Playboy.


banner14

Категория: Общество