Hyundai може випустити загадкову N-модель


Опубликованно 31.10.2018 00:02

Hyundai може випустити загадкову N-модель

Компанія Hyundai просуває свою N-лінійку: на осінньому автосалоні в Парижі марка представить модель i30 Fastback N, а в найближчі два-три місяці може з'явитися нова таємнича N-модель.

Імовірно, це «заряджений» середньомоторний хетчбек RM16 N, помічений раніше на Нюрбургринзі. Як заявляв раніше голова відділу тестування автомобілів Hyundai Альберт Бірманн, роботи над RM програмою тривають і в найближчі кілька місяців новий автомобіль може отримати зелене світло.

«Протягом наступних двох-трьох місяців у нас буде автомобіль, і у нас, ймовірно, є шанс показати його віце-голови Юсун Чунгу і нашому топ-менеджменту. В залежності від того, яке нинішній настрій і ситуація, ми можемо отримати спонтанне «ОК», - сказав Бірманн в інтерв'ю Automotive News.

Ніякої інформації про майбутню новинку на даний момент немає. У той же час в бюджеті підрозділу закладені кошти на розробку четвертої N-моделі - кросовера. Ймовірність того, що він буде електричним досить велика. За словами того ж Альберта Бирманна, рано чи пізно в модельній лінійці компанії з'явиться електрокар. «Це питання часу. Ми просто не зможемо уникнути електрифікації N-автомобілів після 2021 року», - сказав він.

«Таємнича» нова модель стане п'ятим високопродуктивним автомобілем, випущеним компанією протягом кількох останніх років. На даний момент в N-лінійці Hyundai вже є хетчбеки Veloster N і N i30, а також готується до осінньої прем'єри i30 Fastback N.


banner14

Категория: Авто