У Mercedes-Benz X-Class не буде AMG версії


Опубликованно 02.11.2018 00:26

У Mercedes-Benz X-Class не буде AMG версії

Компанія Mercedes-AMG не планує розробляти топову версію пікапа Mercedes-Benz X-Class. Найпотужнішою модифікацією моделі залишиться X 350 d 4Matic.

Як повідомляє австралійський сайт CarSales, на презентації GT 4-Door Coupe в Техасі глава Mercedes-AMG Тобіас Моерс заявив: «У X-Class не буде AMG-версії ніколи». На думку Моерса, AMG-специфіка і японсько-французькі корені X-Class, який розділив платформу з Nissan Navara і Renault Alaskan, не сумісні. Крім того, фахівці компанії зайняті іншими більш перспективними проектами. До того ж марка не готова випускати свідомо не популярну модель.

Найпотужніша модифікація пікапа X-Class - X 350 d 4Matic комплектується трилітровим дизелем V6 генеруючим 258 к.с. і 550 Нм крутного моменту. Мотор поєднується з семиступінчастим «автоматом». З таким агрегатом з місця до 100 км/год пікап розганяється за 7.9 з, а максимальна швидкість досягає 205 км/ч. На думку Маерса, цього цілком достатньо для автомобіля такого класу і немає необхідності встановлювати мотор V8 з турбонаддувом.


banner14

Категория: Авто