Американці побудували Hummer H1 c подвійний пневмосистемою


Опубликованно 03.11.2018 00:34

Американці побудували Hummer H1 c подвійний пневмосистемою

Американська фірма Mil-Spec Automotive (MSA), що спеціалізується на реставрації пікапів, побудувала Hummer H1 c подвійний пневмосистемою і пневматичними сидіннями з вентиляцією і електрорегулюваннями.

Єдиний у своєму роді автомобіль оснащений спеціально розробленої підвіскою, висоту якого можна регулювати в межах 180 мм. На раму позашляховика завдали порошкове захисне напилення, а кузовні панелі - посилені кевларом. Опціонально доступні спортивні гальмівні механізми Wilwood і кілька варіантів підвіски. Дорожній просвіт доопрацьованого Hummer H1 - 457 мм, глибина подоланого броду - 107 мм

Під капотом у позашляховика трудиться модернізований дизель Duramax потужністю 510 л. с. Максимальний крутний момент - 1356 Нм. Додатково пропонується дворівнева програма чіп-тюнінгу агрегату. З місця до 96 км/год тюнінгований Hummer прискорюється за 6.8 с. Максимальна швидкість примусово обмежена на позначці 169 км/ч.

Салон унікального позашляховика оздоблений натуральною шкірою чорного кольору з карбоновим декором. На сидіннях, дверних панелях і ручках - перфоровані вставки. Вартість такого автомобіля - $290 837.

У травні поточного року тюнери з Канзасу представили кілька прототипів, побудованих на основі громадянських «Хаммерів», в тому числі двомісний пікап з довгою вантажною платформою і варіант з армійським кузовом. Тоді пакет доопрацювань був оцінений приблизно в $150 тисяч.


banner14

Категория: Авто