Новий кросовер Mercedes-Benz GLE помітили майже без камуфляжу


Опубликованно 04.11.2018 00:55

Новий кросовер Mercedes-Benz GLE помітили майже без камуфляжу

Зовнішність нового Mercedes-Benz GLE повністю розкрита за кілька тижнів до прем'єри. Кросовер з внутризаводским номером V167 потрапив у поле зору одного з користувачів Instagram в аеропорту Франкфурта-на-Майні.

Фото закріпленого на транспортному піддоні практично не закамуфльованого автомобіля опубліковані в акаунті користувача frankfurtcarspotter. Раніше прототип GLE був помічений поблизу Штутгарта, але на опублікованих тоді фото було видно тільки задня частина кросовера. Тепер же новинка з'явилася у всій красі.

Відомо, що Mercedes-Benz GLE побудований на новій модульної платформі MHA (Modular High Architecture), що дозволило збільшити корисний простір салону і об'єм багажного відділення. Новий кросовер на 20 мм довший за попередника, а його колісна база більше на 80 мм.

Mercedes-Benz GLE наступної генерації буде оснащуватися активною гидропружинной підвіскою E-Active Body Control, що дозволяє контролювати кожне колесо окремо, а також регулювати жорсткість амортизаторів залежно від дорожньої ситуації. Так у режимі Off-Road Plus підвіска може підняти кузов на п'ять сантиметрів, дозволяючи кросоверу «підстрибувати» на проблемних ділянках дороги. Крім того, в оснащення моделі увійшов центральний диференціал з керованих електронікою мокрим зчепленням, а опціонально доступна двоступенева роздавальна коробка.

За попередньою інформацією, наступне покоління моделі отримає практично повністю переглянуту моторну гамму, в яку увійдуть 2.0-літровий турбомотор потужністю 250 л. с, 3.0-літрова рядна «шістка» з турбонаддувом потужністю 362 к. с. і наддувний V8 4.0 в двох варіантах форсировки: 571 і 612 к. с. Будуть у нового GLE і дизельні версії.

Серійне виробництво Mercedes-Benz GLE нового покоління почнеться вже цієї осені на заводі Mercedes-Benz в США.


banner14

Категория: Авто