Кличко розповів, коли в Києві запрацює єдиний квиток для всіх видів транспорту


Опубликованно 08.11.2018 00:52

Кличко розповів, коли в Києві запрацює єдиний квиток для всіх видів транспорту

left" data-url="https://economics.unian.net/transport/10278333-klichko-rasskazal-kogda-v-kieve-zarabotaet-edinyy-bilet-dlya-vseh-vidov-transporta.html">Поки місто закінчує встановлювати електронні системи контролю проїзду - валідатори.Кличко розповів, коли в Києві запрацює єдиний квиток на транспорт / фото kiev.klichko.org

Протягом місяця столична влада представляє електронний квиток для проїзду в громадському транспорті. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив у спецпроекті "Персона грата" в ефірі "Українського радіо".

"Протягом місяця ми представимо електронний квиток - єдиний квиток для всіх видів комунального громадського транспорту міста. І їм буде дуже зручно користуватися ", - сказав Кличко.

Він додав, що на сьогоднішній день електронні системи контролю за проїздом у громадському транспорті - валідатори - вже закінчують встановлювати. Однак є ще певні технічні моменти, які будуть вирішені протягом місяця.

Кличко зазначив, що вартість перевезення громадським транспортом у Києві - одна з найнижчих в Європі. До того ж, комунальний громадський транспорт у місті збитковий. Отже, для належного його функціонування комунальні транспортні підприємства отримують дотації з міського бюджету.

"Підняття вартості проїзду було вимушеним кроком. Ми не можемо допустити банкрутства транспортної галузі. А нам потрібно купувати нові тролейбуси, автобуси, трамваї. Будувати нові дороги. На все це потрібні гроші. Це був непопулярний, але вимушений крок. Значна частина коштів від підняття вартості проїзду в громадському транспорті була спрямована в основному на підвищення заробітної плати працівникам цієї галузі, а також підуть на закупівлю нового рухомого складу", - зазначив міський голова.

Нагадаємо, сьогодні "Київпастрансу" не вистачає майже 2,5 тисячі працівників, "Київському метрополітену" - близько півтисячі з-за низького рівня зарплати.

За останні чотири роки місто оновив парк громадського транспорту на 103 тролейбуси, 100 автобусів, 45 трамваїв і модернізував 135 вагонів метрополітену.


banner14

Категория: Бизнес