Автомобілі PSA навчать розуміти голосові команди


Опубликованно 29.11.2018 00:22

Автомобілі PSA навчать розуміти голосові команди

В оснащення всіх майбутніх автомобілів PSA Group увійде система «усного спілкування», розроблений на базі технології компанії SoundHound Inc., лідера у сфері технологій штучного інтелекту і розпізнавання голосу.

Компанія SoundHound розробляє алгоритми інтеграції голосу і штучного інтелекту для створення самої швидкої технології розпізнавання мови в світі. У рамках укладеного з PSA Group угоди про стратегічне партнерство розроблена стартапом технологія «Deep Meaning Understanding» буде впроваджена в автомобілі Peugeot Citro?n, DS і Opel/Vauxhall.

Голосовий помічник нового покоління, здатний миттєво відповісти на кілька запитань, заданих в одному реченні, дозволить власнику вільно розмовляти зі своїм автомобілем. Система зможе самостійно активувати підключені сервіси і різні функції автомобіля, а при необхідності шукати ресторан, який відповідає заданим критеріям. Як стверджують розробники, її використання спростить експлуатацію автомобіля і дозволить підвищити рівень безпеки. Наприклад, задавати температуру, силу і напрям повітряних потоків кондиціонера можна буде однією командою одночасно.

Оснастити автомобілі новою системою «усного спілкування» PSA планує до 2020 року.


banner14

Категория: Авто