У королівській родині назріває скандал через бойфренда внучки Єлизавети II


Опубликованно 29.11.2018 11:30

У королівській родині назріває скандал через бойфренда внучки Єлизавети II

Британська королівська сім'я може опинитися в центрі скандалу - на цей раз через коханого онука Єлизавети II, принцеса Беатріс.

Нещодавно стало відомо, що принцеса Беатріс закрутила роман з розведеним 34-річним мільйонером Едоардо Мопелли Моцци, який займається нерухомістю.

Західні ЗМІ повідомляють, що після того, як Едоардо почав зустрічатися з принцесою Беатріс, він ще кілька тижнів продовжував жити зі своєю дружиною і 2-річним сином. Один мільйонера зізнався журналістам:

Навіть після того, як відносини Едо і Беатріс перестали бути дружніми і взяли серйозний оборот, Едоардо продовжував жити разом зі своєю родиною - Дарой і сином. І роз'їхалися вони зовсім недавно, а не півроку тому, як стверджують ЗМІ.

Крім того, кажуть, що після того, як Едоардо все-таки вирішив розлучитися з дружиною, він просто виставив її за двері, а для сина найняв няню. Колишня теща мільйонера каже:

Доньці було наказано покинути квартиру Едоардо, їй доводилося спати на дивані у своєї подруги, тому що вона не могла так швидко знайти підходящу квартиру.

Нагадаємо, принц Гаррі і герцогиня Сассекская Меган Маркл перезжают з Кенсінгтонського палацу. Подробиці читайте тут.


banner14

Категория: Общество