Renault представила новий кросовер Arkana


Опубликованно 30.11.2018 00:04

Renault представила новий кросовер Arkana

Компанія Renault показала екстер'єр нового купеобразного кросовера С-сегмента – Arkana, побудованого на «новому поколінні платформи SUV» і оснащеного «абсолютно новим силовим агрегатом». На ринку новинка очікується в 2019 році.

Дизайн кросовера розроблений в стилістиці Renault Talisman, Megane і Koleos останнього покоління. Його відмітними особливостями стали короткі звіси, масивні колісні арки, 19-дюймові колісні диски, високий дорожній просвіт, спадаюча лінія даху, захисні елементи нижньої частини кузова, хромований декор і С-образні денні ходові вогні в стилістиці Renault Megane четвертого покоління.

Інтер'єр і технічні характеристики новинки компанія не розкриває. Як було заявлено, в основі моделі лежить значно перероблена платформа B0 на 55% складається з нових вузлів і компонентів. Крім того, Arkana отримає абсолютно нову систему рульового управління, «найдовший» у своєму класі колісну базу і абсолютно новий двигун, характеристики якого не розкриваються. На даний момент відомо, що кросовер буде пропонуватися як з переднім, так і з повним приводом.

Renault Arkana позиціонується французькою маркою як глобальної моделі, яка спочатку з'явиться в Росії, а потім у Південній Америці, Європі і Китаї. У «кроссоверной» лінійці марки йому уготована щабель між Kaptur і Koleos. До 2022 році компанія має намір збільшити продажі до 5 мільйонів одиниць в рік і новий кросовер зіграє ключову роль в досягненні цієї мети.


banner14

Категория: Авто