Пікап Nissan Frontier став автомобілем рятувальників


Опубликованно 05.12.2018 00:04

Пікап Nissan Frontier став автомобілем рятувальників

На автосалоні в Сан-Паулу дебютував концепт Nissan Frontier Sentinel — спеціальна версія пікапа Navara, призначена для рятувальних служб. Шоу-кар обладнаний лебідкою, відсіками для зберігання спорядження, посадочним майданчиком для дрона і додатковим джерелом живлення.

Автори проекту Frontier Sentinel - фахівці бразильського підрозділу Nissan. Для свого шоу-кара вони вибрали яскраві сині і жовті тони: кузов пікапа пофарбований у синій колір Blue Thunder, жовті акценти в екстер'єрі та інтер'єрі символізують електричну ланцюг.

Повністю функціональний концепт оснащений лебідкою, спеціальними колісними дисками з позашляховими шинами, додатковим освітленням на даху і шноркелем. У багажному відділенні пікапа встановлені два акумуляторних блоку від Nissan Leaf, що виконують роль додаткового джерела живлення, та висувні ящики для зберігання спорядження, які можна легко зняти при опущених задніх дверей. Захисний дах вантажного відсіку є також посадкової майданчиком для дрона.

У салоні Frontier Sentinel встановили чотири сидіння з чорною шкіряною оббивкою і контрастними жовтими акцентами. Декоративні жовті вставки є на приладовій панелі, центральній консолі, дверних картах і центральному підлокітнику.

Технічну інформацію про концепт, розробники не надали. Імовірно, Frontier Sentinel укомплектований 2.3-літровим дизельним двигуном потужністю 160 або 190 л. с., що поєднується з семиступінчастою автоматичною коробкою передач і повним приводом.


banner14

Категория: Авто