Dyson побудує випробувальний полігон для електрокарів


Опубликованно 06.12.2018 00:00

Dyson побудує випробувальний полігон для електрокарів

Британський виробник побутової техніки Dyson інвестує понад 200 мільйонів фунтів стерлінгів на будівництво випробувального полігону для своїх майбутніх електрокарів. Експлуатацію об'єкту планують розпочати у 2021 році.

Про намір приєднатися до числа виробників електрокарів керівник Dyson Джеймс Дайсон заявив у вересні минулого року. За словами Дайсона, на той момент команда з чотирьохсот чоловік працювала над проектом два з половиною роки, але прототип не був готовий. Комплектувати свої електрокари компанія планувала твердотільними акумуляторами власної розробки, але, як повідомлялося в лютому поточного року, первісток марки його не отримає.

Для реалізації проекту, британська фірма відновила два ангару на території занедбаної авіабази Халлавингтон, недалеко від штаб-квартири Dyson в Уїлтширі. Зараз же з'явилася інформація про випробувальному полігоні, який з'явиться на території нового заводу. Для тестування майбутніх електрокарів обладнують кілька треків загальною довжиною понад 16 км, у тому числі швидкісний ділянка для імітації руху по автомагістралі, асфальтована дорога для оцінки роботи систем контролю стійкості автомобілів, керована динамічна доріжка і ділянку бездоріжжя. У реалізацію проекту компанія планує інвестувати понад 200 мільйонів фунтів стерлінгів (221 млн. євро).

За інформацією AutoExpress, в найближчі місяці будуть готові ще три виробничих приміщення, а територія виробничої площадки в Халлавингтоні збільшиться ще на 15 тисяч квадратних метрів. Новий план передбачає розширення офісного простору ще на 45 тисяч квадратних метрів. На цій площі керівництво компанії планує розмістити понад 2000 співробітників і ряд об'єктів, у тому числі кафе і спортивний центр. За словами генерального директора Dyson Джима Роуена, завод в Халлавингтоні «стане кампусом світового рівня», який дозволить компанії утвердитися в якості «всесвітньої науково-дослідної організації».

Проект по розробці електромобілів Dyson очолює Ян Минардс, колишній директор по розробці продуктів Aston Martin. Нещодавно компанія зареєструвала торгову марку для своїх майбутніх електрокарів - Digital Motor.


banner14

Категория: Авто