Президент WBC Кличко вручив новий пояс з українським прапором


Опубликованно 06.12.2018 00:18

Президент WBC Кличко вручив новий пояс з українським прапором

left" data-url="https://sport.unian.net/boxing/10281645-prezident-wbc-vruchil-klichko-novyy-poyas-s-ukrainskim-flagom.html">56-й конгрес Всесвітньої боксерської ради (WBC) 1 жовтня розпочався у столиці України.Офіційне лого і новий пояс WBC тепер будуть з українським прапором на передньому плані.

Про це заявив президент Всесвітньої боксерської ради (WBC) Маурісіо Сулейман під час церемонії відкриття 56-го конгресу організації, який вперше проходить у Києві.

«Ви знаєте, що всі боксери мріють про зелений пояс WBC. І цей трофей постійно змінюється, як і всі ми. Я хочу презентувати новий пояс з новим логотипом WBC. На ньому тепер є Україна», - заявив президент Всесвітньої боксерської ради. Перший такий пояс з українським прапором на передньому плані логотипу Маурісіо Сулейман вручив вічного чемпіону WBC Віталію Кличку.

«Новий пояс з українським прапором! Це велика честь для нашої країни і для мене особисто. Це ще один великий плюс того, що конгрес WBC проходить тут – в Києві», - наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, 56-й конгрес Всесвітньої боксерської ради (WBC) 1 жовтня розпочався у столиці України. У Київ приїхали зірки світового боксу Леннокс Льюїс, Евандер Холіфілд, Ерік Моралес і багато інших. Прибули також президенти федерацій країн-членів WBC, судді, спортивні менеджери і функціонери. Всього в столицю України для участі в конгресі приїхали близько 700 учасників з 166 країн світу. Конгрес триватиме до 5 жовтня.


banner14

Категория: Бизнес