Щури скрізь: центр Києва переживає небачений нашестя гризунів (відео)


Опубликованно 07.12.2018 00:12

Щури скрізь: центр Києва переживає небачений нашестя гризунів (відео)

left" data-url="https://www.unian.net/society/10350405-krysy-vezde-centr-kieva-perezhivaet-nevidannoe-nashestvie-gryzunov-video.html">У комунальній службі запевняють, що чистять місто від щурів постійно, але їм є де перечекати облаву.Комунальники кажуть, що для знищення щурів потрібно припинити роботу всіх магазинів / скріншот відео ТСН

Мертва щур в елітній кав'ярні-кондитерської в самому центрі Києва привернуло увагу до більшої проблеми, ніж гігієна в конкретному закладі харчування: нашестя гризунів і неможливості впоратися з цим явищем.

Як виявилося, центр столиці потерпає від небаченої вже багато років активності щурів, йдеться в сюжеті ТСН.

Читайте такожУ Китаї виявили другий випадок зараження людини щурячою гепатитом

"Щур висіла прямо під тістечками, під вітриною, де робили каву", - каже Інна і запевняє, що більше в цей заклад не повернеться. Керівник кав'ярні Марина Писанка запевняє, що вони злякалися не менше відвідувачів. Непроханих гостей бачать часто, але по інший бік вітрини. "Я думаю, що вона втекла з вулиці і сюди встрибнула, застрягла і там пошкодила собі шию. Бо рана була біля шиї", - розповіла вона. "Інколи бачимо, як вони по вулиці бігають або гості сидять, у нас же панорамні вікна, і кажуть гості: он, дивіться, щури побігли. Але у нас це вперше", - додає офіціантка Настя.

Відвідувачі пасажу кажуть, що щурів в цьому районі дійсно багато. "Щури скрізь. Смітники поруч. Ну, забіг, вигнали, які проблеми? Видно, з вулиці бігла і замерз, бідолаха, холодно ж на вулиці", - каже один з відвідувачів. У кафе розповідають, що боротьба з гризунами у них триває ще з самого відкриття, але цієї осені щурів стало занадто багато. Щоб врятуватися – постійно викликають щуроловів і щотижня труять гризунів. "Вчора в годину ночі ми завершили основний етап", - пояснила Писанка. "Їх там не було ніколи, це форс-мажор, який трапився. Популяція настільки висока на Хрещатику, в пасажі, Шевченківський район, Подільський, сталося так, що шкідник потрапив до приміщення", - пояснює технолог Максим Дяченко.

На нашестя щурів скаржаться і в сусідніх ресторанах. "Тут паркова зона, що вдень, що вночі вони гуляють, як у себе вдома. Не раз зверталися в ЖЕК, на цей момент це ніяк не вирішується", - розповів керівник ресторану Євген Петрович. ТСН показують справжнє лігво гризунів центру столиці – туди зносять сміття з усього двору, тобто чотири заклади і жителів щонайменше двох сусідніх будинків. "Приїжджає машина і забирає сміття, а щурів ніхто не травить. Кожен день все більше і більше", - визнає місцевий двірник.

У комунальній службі запевняють, що чистять місто від щурів постійно, але є тим, де перечекати облаву. "Ми провели обробку, а вони переміщаються туди, де немає отрути", - каже Надія Козикова. З її слів, щоб знищити щурів, потрібно одночасно припинити роботу всіх магазинів, зупинити рух метрополітену і закрити всі темні місця, де могли б сховатися гризуни. Зробити це неможливо, тому все, що залишається – це боротися з ними без угаву, але і без остаточного успіху.У столичному кафе відвідувачка побачила мертвого щура


banner14

Категория: Бизнес