Volkswagen розкрив дизайн маленького пікапа


Опубликованно 04.01.2019 00:00

Volkswagen розкрив дизайн маленького пікапа

Компанія Volkswagen показала офіційний тизер нового «екстраординарного пікапа», який представлять 6 листопада на автосалоні в Сан-Паулу. Пізніше він переродиться в серійний автомобіль, призначений для Південної Америки і, можливо, інших регіонів.

«Экстраодинарность» пікапа полягає в поєднанні переваг компактного вантажного фургона і підключеного до мережі кросовера. У модельній лінійці марки йому уготовано місце між Amarok і Saveiro. На бразильському ринку він буде конкурувати з Fiat Toro і Renault Duster Oroch.

В основу безіменній моделі лягла модульна платформа MQB 0А, що використовується в VW Polo і T-Cross. Однією з особливостей нового повнопривідного пікапа стане багатофункціональна область завантаження, довжину якої можна збільшити за рахунок складається задній панелі подвійної кабіни.

Після запуску на ринку Бразилії, новий пікап Volkswagen може з'явитися і на інших ринках.

Німецька автомобілебудівна компанія Volkswagen Passenger Cars, що входить до складу Volkswagen Group, представлена більш ніж на 150 ринках. Виробничі майданчики компанії розміщені в 14 країнах світу. У минулому році Volkswagen поставив на світовий ринок 6.23 мільйон автомобілів, включаючи такі бестселери, як Golf, Tiguan, Jetta і Passat. В даний час чисельність співробітників компанії складає 198 000 чоловік. Ще 74 тисячі працює в більш ніж 7 700 дилерських центрах.


banner14

Категория: Авто