Принц Гаррі знову посварився з Єлизаветою ІІ: при чому тут Меган Маркл?


Опубликованно 05.01.2019 00:44

Принц Гаррі знову посварився з Єлизаветою ІІ: при чому тут Меган Маркл?

Принц Гаррі розсердив свою бабусю, королеву Єлизавету II. Причиною послужив дорогий подарунок для його вагітної дружини - герцогині Сассекской Меган Маркл.

Якщо вірити Radar Online, Гаррі подарував дружині кільце, яке символізує їх майбутньої дитини. Прикраса складається з двох каменів по 2,5 карата і одного в 1,5 карата.

Здавалося б, що тут такого? Члени королівської сім'ї - аж ніяк не бідні люди і можуть дозволити собі такі витрати. Проте королева проти таких дорогих подарунків і дозволяє робити їх лише на знакові свята або річниці. Очікування дитини, мовляв, важливим приводом не є.

Інсайдери стверджують, що королева сказала Гаррі, що не має наміру “терпіти такі примхи“. Єлизавета ІІ нібито нагадала онукові, що він повинен продовжувати традиції і перестати потурати примхам Меган Маркл.

Зазначимо, що це вже далеко не перша сварка в королівській родині через Меган Маркл. Королеву Єлизавету ІІ не влаштовують багато нюансів, починаючи від походження дівчини і закінчуючи її колишньою професією. До того ж, проти Меган Маркл налаштовані та інші члени королівської сім'ї, наприклад, принц Вільям і його дружина герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон.

Нагадаємо, незважаючи на сварки, Меган Маркл і Кейт Міддлтон зустріли Різдво разом.


banner14

Категория: Общество