Honda випустила іграшку зі звуком мотора суперкара


Опубликованно 09.01.2019 00:04

Honda випустила іграшку зі звуком мотора суперкара

Компанія Honda розробила м'яку іграшкову машинку, яка імітує звук працюючого мотора суперкара NSX — Sound Sitter. Презентація машинки відбулася в Японії.

Іграшкова дводверне купе створено в якості експерименту. Всередині плюшевого автомобіля встановлений динамік, який видає звуки частою 250 Гц і нижче. Активується динамік дистанційно. Ідея створення «урчащей» іграшкової машинки з'явилася в результаті досліджень, в ході яких з'ясувалося, що новонароджених заспокоюють звуки, схожі на ті, які вони чули в утробі матері, такі як кровотік і б'ється серце.

Створюючи свій іграшковий автомобіль, автори записали звуки двигунів 37 автомобілів, серед яких Integra 1986 року, Prelude 1987 року, S2000 1999 року і NSX 2018 року. Досвідченим шляхом розробники визначили, що «звук двигуна NSX найбільш близький до частоти, яку можна почути найчастіше в утробі матері». Дуже близькі до них звуки моторів Acura Integra Type R 2001 року і Honda S2000 1999 року.

Протестувавши іграшку батьки малюків відзначають, що діти переставали плакати, чуючи видаються нею звуки. За даними Honda, 75% матерів стурбовані тим, що їх діти плачуть, а це означає, що у Sound Sitter великий потенціал.


banner14

Категория: Авто