Кейт Міддлтон - 37: цікаві факти про герцогині Кембриджської


Опубликованно 09.01.2019 21:32

Кейт Міддлтон - 37: цікаві факти про герцогині Кембриджської

9 січня 2019 року герцогині Кембриджської Кейт Міддлтон виповнилось 37 років. Її знають у всьому світі, мільйони людей захоплюються жіночністю, стилем і поведінкою Кейт.

В честь дня народження герцогині Ivona пропонує дізнатися декілька цікавих фактів про неї.Кейт Міддлтон походить з простої сім'ї авіадиспетчера і стюардеси британських авіаліній Майкла і Керол Міддлтон. В дитинстві у Кейт було прізвисько “Пищалка“ (Squeak). У маленької Кейт було дві морські свинки. Одну звали Пипп на честь молодшої сестри Піппи Міддлтон, а другу - Сквик, в честь домашнього прізвиська Кейт.В 11 років Кейт Міддлтон грала Елізу Дуліттл у виставі “Пігмаліон“. Зараз у ЗМІ пишуть, що дівчині вдалося повторити долю свого персонажа - будучи “простолюдинкою“ потрапити в королівський палац. Подивитися урывок її виступу можна тут.У 2011 році Кейт вийшла заміж за онука королеви Єлизавети II принца Вільяма, однак титул “принцеса“ не отримала. Це пов'язано з тим, що жінка не є особливою королівських кровей. Якщо ж її чоловік стане спадкоємцем престолу - принцом Уельським (зараз цей титул носить його батько - принц Чарльз), то Кейт зможе стати принцесою Уельською.

У Кейт є родичі з не дуже доброю славою. Це дядько Гері Голдсміт, який відбував тюремне покарання за зберігання наркотиків, і троюрідна сестра - стриптизерка, яка виступає під ім'ям Катріна Дарлінг. З ними герцогиня не спілкується.З принцом Вільямом Кейт знайома з 2001 року, в 2003-му вони почали зустрічатися. Однак заміж він її покликав лише у 2010 році, із-за чого в пресі Кейт навіть дали прізвисько “Ожидашка Кейті“.Міддлтон вийшла заміж у 29 років, на той момент ставши найбільш “вікової“ невісткою в королівській родині. Її рекорд побила Меган Маркл, яка вийшла заміж за принца Гаррі в 36 років.Незважаючи на те, що Кейт живе в королівському палаці, вона любить готувати для чоловіка і дітей. Крім того, її не раз бачили в супермаркетах під час закупівель.

У 2016 році герцогиню визнали найвпливовішою іконою стилю у Великобританії.Кейт Міддлтон не дотримується “золоте правило“ не з'являтися на публіці в одній і тій же одязі більше одного разу.На голові герцогині є три шрами.У 2012 році навколо Кейт Міддлтон розгорівся гучний скандал. Фотограф з Франції зумів закарбувати герцогиню топлес під час її відпочинку, знімки потрапили в пресу. Члени королівської сім'ї подали на папараці до суду і виграли справу.Кейт Міддлтон є матір'ю трьох дітей - Джорджа, Шарлотти та Луї. Незважаючи на те, що сина Луї герцогиня народила лише в квітні 2018 року, говорять, що зараз вона вагітна четвертою дитиною.

Нагадаємо, Кейт Міддлтон і герцогиня Сассекская Меган Маркл разом зустріли Різдво, хоча джерела в королівському палаці не раз говорили про їхню ворожнечу. Подробиці читайте тут.


banner14

Категория: Общество