Кличко: під час ремонту Шулявського мосту рух авто будуть перекривати лише частково


Опубликованно 11.01.2019 00:26

Кличко: під час ремонту Шулявського мосту рух авто будуть перекривати лише частково

left" data-url="https://kiev.unian.net/10306023-klichko-vo-vremya-remonta-shulyavskogo-mosta-dvizhenie-avto-budut-perekryvat-tolko-chastichno.html">Кличко зазначив, що на багатьох, так званих перехідних об'єктах розпочато роботи, які будуть закінчені наступного року.Кличко зазначив, що у столиці триває масштабний ремонт доріг kiev.klichko.org

Рух автомобілів під час ремонту Шулявського шляхопроводу будуть перекривати лише частково. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко в ефірі телеканалу «Київ». За словами мера, активні ремонтні роботи на шляхопроводі почнуться в листопаді. І триватимуть приблизно півтора року.

Читайте також3-4 листопада в Києві знесуть Шулявський шляхопровід, рух буде закрито на півтора року

«Ми починаємо реконструкцію Шулявського шляхопроводу. Рух автомобілів будуть перекривати лише частково. І обов'язково будемо інформувати киян, як краще об'їхати цей об'єкт під час його реконструкції. Об'єм робіт дуже великий. Але ми повинні за півтора року впоратися», - сказав мер.

Кличко також зазначив, що у столиці триває масштабний ремонт доріг. Активні роботи, зокрема, тривають на проспекті Палладіна. Ремонт цієї важливої транспортної артерії планують закінчити у наступному році. Вже відкрито рух по оновленої вулиці Заболотного. Тривають роботи на вулиці Алма-атинській і шляхопроводі на ній, вулицях Сім'ї Кульженка, Туполєва, на проспекті Правди, бульварі Вацлава Гавела. Скоро почнуть капітальний ремонт на проспекті Степана Бандери та вулиці Чорнобильської.

«Я тримаю питання ремонту доріг на контролі. Сьогодні ми йдемо згідно з графіком. Ще кілька тижнів триватимуть активні роботи, поки дозволяють погодні умови, - наголосив мер столиці».

Кличко зазначив, що на багатьох, так званих перехідних об'єктах розпочато роботи, які будуть закінчені наступного року. «Але можу сказати: сьогодні кияни бачать, що дороги в місті вже виглядають інакше. Наприклад, зовсім інший вигляд мають проспекти Перемоги і Повітрофлотський, бульвари Тараса Шевченка та Дружби народів, Русанівська набережна, Кільцева дорога і багато інших вулиць столиці», - підкреслив мер Києва.

Він зазначив, що під час капітального ремонту доріг здійснюють заміну підземних комунікацій, встановлюють нове сучасне освітлення.


banner14

Категория: Бизнес