Меган Маркл виставила жорсткий ультиматум своїм подругам


Опубликованно 01.02.2019 00:42

Меган Маркл виставила жорсткий ультиматум своїм подругам

Герцогиня Сассекская Меган Маркл є улюбленицею мільйонів, при цьому в королівській родині до колишньої американській актрисі ставляться не дуже добре. У дружини принца Гаррі складні відносини з прислугою і родичами - принцом Вільямом і Кейт Міддлтон, а королева Єлизавета II регулярно робить Меган Маркл зауваження.

Тепер герцогиня посварилася і зі своїми давніми подругами. Як передає Radar Online, це сталося після того, як Меган Маркл виставила найближчим друзям ультиматум - зажадала змінити номери їх телефонів.

Жінка стверджує, що таку міру безпеки необхідно прийняти, щоб її не могли відстежити через телефони знайомих. Однак друзі Меган Маркл відмовилися це зробити, що привело її в лють. Джерело видання стверджує:

Вона дуже розсердилася і тепер не розмовляє з деякими зі своїх подруг, так як вони посміли протистояти їй. Але ж це не вони вийшли заміж за принца, і вони не хочуть змінювати своє життя за неї.

Інсайдер вважає, що примхлива поведінка герцогині може і зовсім залишити її без друзів:

Меган завжди хотіла, щоб її подружки були поруч, щоб вони були хрещеними її майбутньої дитини. Але ці суперечки можуть по-справжньому зруйнувати її дружбу.

Нагадаємо, Єлизавета II порушила королівський протокол. Всі подробиці читайте тут.


banner14

Категория: Общество