Lincoln продав весь тираж нового седана Continental Coach Door Edition


Опубликованно 03.02.2019 00:04

Lincoln продав весь тираж нового седана Continental Coach Door Edition

Марка Lincoln розпродала весь тираж нового седана Continental Coach Door Edition, запланований на 2019 рік. Мінімальна вартість кожного з 80 автомобілів - $110 000. Підтвердження покупки власникам направлять в лютому, а перші поставки клієнтам почнуться влітку цього року.

Спеціальний Lincoln Continental Coach Door Edition американська преміальна марка представила трохи більше місяця тому. Попит на седан з дверима в стилі 1960-х років перевищив пропозицію, що спонукало компанію продовжити спеціальний випуск на 2020 рік. На скільки автомобілів буде збільшено наклад, поки не повідомляється.

Візуально відрізнити спеціальний базовий седани практично неможливо, але різниця все ж є. У новинки на 15.24 см збільшена колісна база. Як стверджують у компанії, це дозволило версії Coach Door Edition запропонувати «кращий у своєму класі простір для ніг пасажирів заднього ряду». Комфортний доступ в салон забезпечують розорюються на 90 градусів передні і відкриваються проти руху задні двері автомобіля.

Відмінними рисами спеціальної серії стали накладки з порядковим номером автомобіля на дверних порогах, а також складні столики та підставки для планшетів в консолі між задніми кріслами. При наближенні власника і пасажирів до автомобіля бічні дзеркала заднього виду і ручки пасажирських дверей активують підсвічування дорожнього полотна поруч з ним.

У салоні встановлено водійське сидіння Perfect Position з тридцятьма регулюваннями і проекційний дисплей, що свідчення з якого можна читати навіть в поляризаційних сонячних окулярах. Під капотом у спеціального седана 3.0-літровий мотор V6 потужністю 400 л. с., що поєднується з 6-ступінчастим «автоматом» і повним приводом. Крім того, всі власники автомобілів отримають доступ до сервісів Black Label.


banner14

Категория: Авто