Aston Martin показав універсал Vanquish Zagato Shooting Brake


Опубликованно 06.02.2019 00:18

Aston Martin показав універсал Vanquish Zagato Shooting Brake

Компанія Aston Martin опублікувала перші фото трьохдверного універсала Vanquish Zagato Shooting Brake. Тираж новинки обмежать 99 одиницями. Дата офіційної прем'єри поки не озвучена.

Про появу двох нових представників сімейства Zagato - Vanquish Zagato Speedster і Shooting Brake - компанія заявила в серпні 2017 року під час офіційної прем'єри кабріолета Volante на Тижні автомобілів в каліфорнійському місті Монтерей. Продажу Vanquish Zagato Shooting Brake планували почати в 2018 році, але поки універсал так і не з'явився. Нові фото дозволяють запропонувати, що світова прем'єра третьої моделі сімейства відбудеться найближчим часом.

На опублікованому раніше фото всі чотири автомобілі були червоного кольору, на нових представлений білий універсал з повністю скляним чорним дахом і це єдине зовнішнє зміна. Крім того, з'явилася можливість розглянути салон універсалу, оброблений світло-коричневою шкірою, а також просторий багажник в тій же обробці з акцентами з вуглецевого волокна.

 

Салон Aston Martin Zagato Shooting Brake

1

2

 

Vanquish Zagato Shooting Brake укомплектований 6.0-літровим «атмосферником» V12 потужністю 592 л. с. від Vanquish S. Той же мотор використаний і в інших моделях сімейства.

Як повідомлялося раніше, купе, кабріолет і універсал Zagato вийдуть тиражем по 99 одиниць кожен, тоді як спідстер тільки в 28 примірниках. Всі 28 автомобілів вартістю більш ніж 500 000 фунтів стерлінгів ($643 670) вже розпродані.


banner14

Категория: Авто