Розкрито зовнішність нового «зарядженого» хетчбека Ford Focus ST


Опубликованно 07.02.2019 00:04

Розкрито зовнішність нового «зарядженого» хетчбека Ford Focus ST

З'явилися фотографії нового Ford Focus ST. «Гарячий» хетчбек відзначився оригінальними елементами дизайну, перенастроєною підвіскою і отримав новий турбомотор 2.3 EcoBoost від європейської версії «Мустанга».

Перші шпигунські фото новинки опублікував Carscoops. Дизайн «зарядженого» хетчбека Ford Focus ST розроблений в стилістиці Ford Focus ST-Line, але є і відмінності. У хот-хетча інша решітка радіатора і бічні «спідниці», збільшений передній спліттер, більш агресивний задній бампер і здвоєні патрубки вихлопної системи. На кузові видні сірі акценти, дверні ручки і спойлер пофарбовані в чорний колір.

Автомобіль укомплектований легкосплавними колісними дисками і гальмами з червоними супортами. У салоні встановили спортивні сидіння Recaro з маркуванням ST на спинках. Рульове колесо в шкіряній оплітці з білої контрастною строчкою. На передній панелі - карбоновий і металізований декор.

Імовірно, Ford Focus ST укомплектують новим 2.3-літровим чотирициліндровим мотором EcoBoost видає 290 л. с. і 440 Нм крутного моменту, але офіційно ця інформація не підтверджена. Крім того, в порівнянні з базовою моделлю новий хот-хетч отримає більш жорстку і низьку підвіску.

Точна дата прем'єри моделі поки не названа. Чекати появи нового «зарядженого» хетчбека в Женеві не варто. Ford цей захід пропускає.


banner14

Категория: Авто