На ремонт траси М-14 Кропивницький – Миколаїв виділять мільярд гривень


Опубликованно 10.02.2019 00:14

На ремонт траси М-14 Кропивницький – Миколаїв виділять мільярд гривень

Капітальний ремонт автодороги національного значення Н-14 Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв повинен початися в 2019 році. Фінансування робіт у розмірі одного мільярда гривень передбачили в проекті держбюджету.

Про це міністр інфраструктури Володимир Омелян розповів сьогодні під час робочої поїздки в Кіровоградську область, де він перевірив поточний ремонт двох ділянок автодороги М-14. В ході ремонтних робіт була виконана регенерація конструктивних шарів, завдано зміцнюючий шару і укріплені узбіччя.

«У цьому році проведено поточний середній ремонт на H-14 від Кропивцинкого в напрямку Миколаєва в межах Кіровоградської області, на який з державного бюджету виділено 216.3 млн грн. У наступному році за рахунок коштів окремої програми в обсязі 1 млрд грн ми плануємо провести капітальний ремонт М-14», - розповів Омелян.

Також міністр нагадав, що з 381.6 млн грн державної субвенції, в тому числі і 76 млн грн на комунальні дороги, обласні і місцеві органи влади змогли освоїти лише 218 млн грн, тобто 57% від загальної суми. З них 38.2 млн грн витрачено на ремонт комунальних доріг і 179.8 млн грн - на дороги місцевого значення. «Місцева влада повинна впливати громада, народні депутати, що представляють мешканців відповідних регіонів», - підкреслив міністр.

Нагадаємо, що на початку місяця Міністерство інфраструктури опублікував оновлену статистику освоєння державних субвенцій, виділених на ремонт місцевих доріг. Станом на 31 жовтня, всі 100% коштів освоїла лише Хмельницька область та ще п'ять областей змогли подолати рубіж у 90%: Вінницька (98%), Запорізька (96%), Чернігівська (95%), Львівська (94%) і Харківська (92%). На останньому місці опинилася Луганська область - 42%.


banner14

Категория: Авто