Учасник "Танці з зірками - 2" відкрив екзотичний показ на Ukrainian Fashion Week (фото)


Опубликованно 10.02.2019 06:16

Учасник

У рамках Ukrainian Fashion Week пройшов показ одного з найталановитіших і екзотичних дизайнерів України. Andi! занурила всіх гостей показу в неймовірний світ Сходу. Атмосферу в залі створювали східні лампи та відеопроекції пустелі. Відкривала показ Олександр Прохоров - хореограф і модель, артист балету "d'arts Dance Project" і партнер відомого фітнес-тренера Аніти Луценко в проекті "Танці з зірками - 2", призер і лауреат конкурсів спортивно-бального танцю.

Під акомпанемент східної музики, ніби з казки про Аладіна, на подіумі Ukrainian Fashion Week, прикрашеному лампами з хевронського скла - красивого і крихкого, з'явився Олександр дивно екзотичному вбранні: неймовірної краси шальварах і чалмі, традиційному головному уборі Сходу.

А тіло танцюриста буквально було золотим! Боді-арт, виконаний золотом, прикрашав руки і спину Олександра, що робило його схожим на Шейха.

Всю красу свого костюма артист продемонстрував в танці. Чуттєвий і загадковий... Яскравий і спокусливий... Пластичний, динамічний і зачаровує... Такий же, як і колекція Andi!

Раніше ми писали, що Лобода шокувала несподіваним чином.


banner14

Категория: Общество