Буду красти і нічого мені не буде: журналіст показала скандал з ромами на вулицях Києва (відео)


Опубликованно 12.02.2019 00:02

Буду красти і нічого мені не буде: журналіст показала скандал з ромами на вулицях Києва (відео)

left" data-url="https://www.unian.net/society/10312722-budu-vorovat-i-nichego-mne-ne-budet-zhurnalist-pokazala-skandal-s-romami-na-ulicah-kieva-video.html">За словами журналістки, активісти доставили жінок до райвідділу поліції, тому що вони «людей грабували серед білого дня».Роми потрапили в скандал на вулицях Києва / Скріншот - Facebook, Лілія РагуцькаНа вулицях столиці жінки ромської національності попалися на крадіжці, а через кілька годин влаштували на вулиці скандал.

Читайте такожВ Україні для ромів хочуть полегшити процедури отримання паспорта

Про це в Facebook повідомила журналіст Лілія Рагуцкая, яка опублікувала відео інциденту.

«Так не фоткай! Я тебе вб'ю! Уб'ю тебе! - вищала мені сьогодні ця мила дівчина ромської національності, намагаючись вирвати з рук телефон. Інша її приятелька тим часом впевнено розповідала: «буду красти і нічого мені за це не буде». І таки не буде, враховуючи, що за пару годин до цього цих красунь активісти доставили в райвідділ, тому що вони людей грабували серед білого дня», - зазначила вона.

Раніше активісти організації С14 вигнали з-під південної сторони Київського вокзалу ромів і бездомних, які жили прямо на лавочках.


banner14

Категория: Бизнес