Столична спецтехніка повністю підготовлена до зими - КМДА


Опубликованно 12.02.2019 00:02

Столична спецтехніка повністю підготовлена до зими - КМДА

left" data-url="https://kiev.unian.net/10341855-stolichnaya-spectehnika-polnostyu-podgotovlena-k-zime-kgga.html">У разі інтенсивних снігопадів планується залучати техніку сторонніх організацій.Столична спецтехніка повністю підготовлена до зими / фото УНІАНТранспортні підприємства Києва забезпечені всім необхідним для роботи в зимовий період.

Про це повідомив перший заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Іван Шпильовий під час ефіру на ТРК «Київ».

«Сьогодні вся спеціальна техніка знаходиться у стовідсотковій готовності до прибиранні вулично-дорожньої мережі від снігу. Придбано необхідну кількість шанцевого інструменту для ручного прибирання сходових маршів, зупиночних комплексів тощо. В ангарах підприємств вже маємо 35 тисяч тонн солі і близько 35 тисяч тонн піщано-соляної суміші для обробки доріг. Придбано 44 трактори, які дозволяють прибирати тротуари, місця, де ускладнено рух, і 10 навантажувачів. Також маємо запас паливно-мастильних матеріалів: близько 85 тонн дизельного палива і близько 50 тонн бензину», – розповів Іван Шпильовий.

Читайте такожЗ початком снігопаду снігоприбиральна техніка почала обробку сипучими матеріалами – КМДА

У разі інтенсивних снігопадів планується залучати техніку сторонніх організацій. Транспортні підприємства вже уклали понад 160 відповідних договорів. Також видано доручення щодо збільшення кількості рухомого складу на маршрутній мережі на час осінньо-зимового періоду.

«Останні два роки використовується світова тактика завчасного розміщення спецтехніки на вулично-дорожній мережі. Це дозволяє у разі виникнення ожеледі або опадів у вигляді снігу негайно почати обробку доріг столиці. Зокрема, під час прогнозу синоптиків про перший сніг, 14 листопада, спеціальна техніка вже була на вихідних позиціях і вчасно вийшла на маршрути прибирання», – зазначив Іван Шпильовий.

Він зазначив, що згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації визначено перелік вулиць Києва зі складними умовами руху, де в період снігопадів, ожеледиці в першу чергу будуть обробляти проїжджі частини технологічними матеріалами.

Іван Шпильовий нагадав про рішення Київської міської ради від 22 травня 2013 року, якими визначено обмеження в'їзду вантажних автомобілів, транзитних вантажних автомобілів до столиці в годину пік.


banner14

Категория: Бизнес