Спеціальний випуск купе Aston Martin DBS Superleggera присвятили TAG Heuer


Опубликованно 12.02.2019 00:12

Спеціальний випуск купе Aston Martin DBS Superleggera присвятили TAG Heuer

Компанія Aston Martin випустила лімітовану версію спортивного купе DBS Superleggera — DBS Superleggera TAG Heuer Edition. Спеціальне видання розроблено у співпраці зі швейцарським виробником годинників TAG Heuer. Тираж обмежать 50 одиницями.

Про об'єднання навколо спільного проекту TAG Heuer і Aston Martin оголосила в березні 2018 року. Зараз клієнти обох брендів отримали можливість придбати нове купе лімітованої серії та наручний годинник з темою Aston Martin.

Aston Martin DBS Superleggera TAG Heuer Edition пропонується в єдиному кольорі кузова Monaco Black і з карбоновими деталями екстер'єру. У купе червоні гальмівні супорти, шини Pirelli і оброблений чорною шкірою і алькантарою салону з контрастною червоною строчкою. На приналежність автомобіля до спеціальної серії вказують логотипи TAG Heuer на передніх крилах і такий же червоний логотип на передніх сидіннях. У комплекті зі спеціальним купе власники отримають унікальні годинники від TAG Heuer.

«Двухдверка» укомплектована стандартним Twin-Turbo 5.2-літровий V12 5.2. Віддача агрегату - 715 л. с. і 900 Нм крутного моменту. З місця до 96 км/год задньопривідне купе розганяється за 3.4, розвиваючи максимальну швидкість 340 км/ч.

Офіційні ціни на новинку поки не оголошені. Для порівняння стандартна версія DBS Superleggera на американському ринку коштує більше $300 тисяч.


banner14

Категория: Авто